VÝROBNÍ DĚLNÍK-CE / OPERÁTOR-KA VÝROBY
Teva Czech Industries s.r.o.
Opava, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

KO : Skowronková Aneta, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářPohovory probíhají každy pátek, pro sjednanání schůzky je nutný telefonický nebo e-mailový kontakt.

Požadavky : ochota pracovat ve třísměnném provozu (8 hod. směny) nebo nepřetržitém provozu (12 hod směny), základní znalost práce na PC, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, čistý trestní rejstřík, znalost českého jazyka mluvenou i písemnou formou.

Výhody : motivující práci s možností dalšího profesního růstu, každoroční navýšení mzdy, velmi čisté pracovní prostředí, systém zaměstnaneckých benefitů Cafeteria ve výši 17 000 Kč / rok, rekreační zařízení Karlov pod Pradědem, odměny za pracovní a životní jubilea, 5 týdnů dovolené, 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce, nadstandardní příplatky, roční bonusy, nadstandardní lékařská péče a hrazené očkování, příspěvky na závodní stravování.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost