ZMRZLINOVÁ BRIGÁDA LÉTO2022
Viktor Kadaník
Ústí nad Orlicí, Czech Republic
před 13 hodinami
source : Hitprace

Informace o pracovním místě :

OBSLUHA dobře zavedeného ZMRZLINOVÉHO STÁNKU před OC TESCO Ústí nad Orlicí.

Máte ráda točenou zmrzlinu? Ráda komunikujete se zákazníky? Jste spolehlivá? Jste pracovitá? Chcete si solidně vydělat? Je Vám více jak 18let?

Jste manuálně zručná? Chcete si rozvinout svého obchodního ducha? Pokud jste 8krát odpověděla ANO, co nejdříve pošlete svůj stručný životopis na email.

Ozveme se všem s životopisem. Máme poslední volná místa na lokality Hradec Králové, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Hořice a Poděbrady.

Prodej kvalitní české točené zmrzliny a ledové tříště z Opočna. Obsluha zmrzlinového stánku a činnosti s tím úzce spojené.

Požadujeme :

Věk minimálně 18let, slušnost, spolehlivost, pracovitost, čestnost, pozitivní přístup k zákazníkovi a manuální zručnost. Upřednostňujeme ženy.

Nezapomeňte poslat stručný životopis - bez životopisu již více nekomunikujeme.

Nabízíme :

Solidní pravidelné výdělky. Otestujte si svého obchodního ducha - máme motivační akce. Důkladně proškolíme. Možnost individuálního plánování směn.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost