Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
ARAMARK, s.r.o.
Kutná Hora
před 2 dny
source : Hitprace

Pro naši firemní restauraci přijmeme zaměstnance na pozici kuchaře / ky. Náplň práce : spolupráce při vaření hotových jídel a minutek a jejich následný výdej.

Požadujeme : praxe v oboru výhodou, schopnost být součástí týmu, pozice je možná i pro letošní absolventy. Pracovní doba : PO - PÁ 6 : 00 - 14 : 30hod.

střídání jednou za 3 týdny noční směna místo denní 17 : 30 - 2 : 00hod.Nabízíme : HPP, firemní stravování, slevy na partnerské produkty, v případě zájmu možnost kuchařských kurzů.

K hrubé měsíční mzdě náleží nenároková složka mzdy ve výši 0-20% osobního ohodnocení. Zaměstnanecké výhody : firemní stravování, odměny za doporučení nového zaměstnance, slevy na partnerské produkty, školení.

případě zájmu se hlaste emailem, nebo telefonicky. Místo výkonu práce : Philip Morris, Vítězná 1, Kutná Hora

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost