Senior Business Intelligence Analyst / Augmented Analytics Analyst
Workday CZ s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Kontakt : emailem Matthew.cooke workday.comPopis pracovního zařazeníStanete se součástí pražského týmu, který vyvíjí zcela novou generaci nástrojů Business Intelligence v doméně Augmented Analytics.

Budete se podílet na dalším rozvoji produktů pro automatizaci práce datových analytiků, které jim umožní identifikovat užitečné datové vzorce, prezentované v podobě "příběhů".

Vaše role bude vysoce praktická, budete mít příležitost implementovat a používat vlastní návrhy řešení pro zvyšování výkonu přehledů, integrací a zákaznických konfigurací.

Vašimi spolupracovníky budou členové bývalého startupového týmu se silnou orientací na výsledky a zájmem o nejmodernější inovativní technologie.

Současně se stanete součástí jednoho z nejlépe hodnocených globálních zaměstnavatelů, který se každoročně rozrůstá o tisíce zaměstnanců.

Zodpovědnosti návrh, vývoj, správa a propagace řešení pro vytváření přehledů navržených na základě nového podnikového paradigmatu Augmented Analytics - praktické zapojení do utváření produktu, rozvoj odborných technických znalostí nejrůznějších technologií společnosti Workday, jako jsou nástroje pro zpracování grafů, přehledů a analytických výstupů na platformě OMS a další datové a BI technologie na současném trhu, rychlá identifikace rizik, nedostatků, problémů a příležitostí souvisejících s podnikovým segmentem aplikací Augmented Analytics, identifikace, analýza a interpretace trendů ve zpracování rozsáhlých datových sad, podpora při jejich transformaci do automatizovaných vzorců pro vyhledávací nástroje.

Dovednosti zkušenosti s podnikovými řešeními a implementacemi Business Intelligence, schopnost analyzovat, rozkládat, navrhovat, provádět a propagovat komplexní projekty, schopnost identifikovat, analyzovat a logicky a systematicky řešit problémy, vynikající mluvený a psaný projev, znalost ekosystému cloudových technologií (AWS), doložitelná praxe v oboru SQL nebo jiného jazyka pro zpracování dat a v oboru datových transformací ETL,?

vynikající komunikační dovednosti a týmová spolupráce, schopnost budovat vztahy ve všech úrovních organizace, realizace vysoce kvalitních výstupů v rychle se rozvíjející organizaci, zkušenosti s prací pro zákazníky a se situacemi vyžadujícími spolupráci se zákazníky, nadšení pro produkt, vysoká motivace s cílem pozitivně ovlivnit potenciální i stávající zákazníky, široký zájem o využívání nejmodernějších technologií při řešení firemních problémů, nepožadujeme, ale uvítáme : znalost technologií OMS (BI) a Report Writer společnosti Workday a dalších nástrojů BI, například Tableau, Power.

bi, GoodData, SAP BW & Lumira atd.Požadována aktivní znalost angličtinyZaměst.výhody : 27 dní dovolené, zaměstnanecké akcie (RSU), příspěvek na fitness

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost