Projektanti v oblasti stavitelství s různými zaměřeními
Ing. Lucie Chudobová
Liberec, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho klienta hledáme posily na pozici, Projektanta / Konstruktéra zabezpečovacího zařízení, Konstruktéra / Projektanta mostů, tunelů a geotechnických konstrukcí a Projektanta ocelových mostů a konstrukcí.

Naším klientem je společnost, která si od roku 1990 buduje skvělé jméno v oblasti dopravy, vodohospodářství a urbanismu.

Do svých týmů, které díky úspěchům stále rozšiřuje, hledá naším prostřednictvím zkušené profesionály. Pokud máte zkušenosti, které byste rádi využili při realizaci těch největších projektů v rámci ČR i SK, pak si níže přečtěte detaily případné spolupráce.

Jaká práce vás čeká : - projektování železničních a dopravních staveb - příprava návrhů mostů a dalších konstrukcí dle zadání investora - navrhování ocelových lávek, mostů a konstrukcí pro výstavbu mostů Požadujeme : - SŠ / VŠ vzdělání v oboru stavebnictví - znalost AutoCAD nebo Microstation - zajímá vás obor stavitelství a máte chuť rozšiřovat své znalosti - znalost cizího jazyka AJ / NJ - ŘP skupiny B Nabízíme : - zázemí stabilní společnosti, osobní přístup a podporu kolegů - podporu v seberozvoji a profesním růstu, motivační odměny za dobře odvedenou práci, školení měkkých i tvrdých dovedností - zaměstnanecké benefity, jako např.

eStravenky, kartu Multisport, permanentky na kulturní i sportovní akce, příspěvky na připojištění - 5 týdnů dovolené - odpovídající finanční ohodnocení Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost