České Budějovice: Jednoduchá práce v sedě – až 150 Kč/hod.
Manuvia, a. s.
České Budějovice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Zajistěte si od ledna práci! Na lehkou manuální montáž a kompletaci výrobků do topení hledáme ženy i muže. Práce je ve Velešíně.

Vyplňte kontaktní formulář už dnes a naše náborářky se vám ozvou co nejdříve!

Náplň práce :

  • jednoduchá manuální montáž a kompletace výrobků do topení
  • převážně práce v sedě
  • dvousměnný provoz týden ranní (6 : 00 14 : 00), týden odpolední (14 : 00 22 : 00)
  • Nabízíme :

  • motivační finanční ohodnocení
  • mzda 135 Kč / h + 15 Kč / h bonus za 100% dochádzku
  • lehká práce v sedě bez nočních směn
  • skvělý kolektiv
  • Požadujeme :
  • dobrý zrak
  • manuální zručnost
  • Zaujala Vás tato nabídka? Jste to právě Vy, koho hledáme? Jestli si myslíte, že ano, neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes.

    Klikněte na Mám zájem nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.