Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Tomáš Veselý
Brno-venkov, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Celá ČRZpůsob prvního kontaktu : Telefonicky na číslo použijte odpovědní formulář (Po-pá : 8 : 00 - 17 : 00), nebo e-mailem na adresu použijte odpovědní formulářKontaktní osoba : pan Tomáš VeselýUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Přijmeme řidiče / ky nákladních vozidel TIR nad 12t, s možností do osádky.

Požadujeme : Ř.P. sk. CE+profesní průkaz, digitální kartu do tachografu.Nabízíme : práci v příjemném kolektivu + zaměstnanecké benefity s platem až 70tis.

kč měsíčně na HPP. Nástup možný ihned nebo dle dohody se zaměstnavatelem z celé ČR / EU, pro zájemce z daleka je k dispozici ubytování.

Ekomultipark dispo, kontaktní tel : použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář nebo e-mail : použijte odpovědní formulářZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : jiné výhody, zaměstnanecké benefity, zvláštní prémie.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost