SEO Specialist with Russian and Ukrainian
Notino, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Požadavky : Znalost ruštiny a ukrajinštiny na úrovni rodilého mluvčího, praxe ze zákaznického servisu, velmi dobrá orientace v kosmetických produktech a parfémech, znalost angličtiny CO BUDETE DĚLAT?

Webová analýza - revize obsahu, kvality analýza odkazů, indexabilita, optimalizace a další SEO rutina.*Linkbuilding - search for new space for our links and negotiation of conditions for successful cooperation.

 • Content marketing - analýza obsahu, příprava klíčových slov a spolupráce s copywritery, PPC specialisty a překladateli. *Monitoring obdobných webů a sledování nejnovějších marketingových trendů v této oblasti.
 • Evaluace a reporting - práce s Google Analytics a dalšími analytickými nástroji.CO OD VÁS OČEKÁVÁME? " Pomoc s ukrajinským a ruským trhem.
 • Špičková znalost obou jazyků je tedy nezbytnost.*Schopnost samostatného rozhodování a nesení odpovědnosti za veškeré akce spojené se svěřenou SEO oblastí.

 • Angličtinu na pokročilé úrovni. Znalost češtiny nebo jiného jazyka je pak výhodou. *Předchozí zkušenost v SEO oblasti. *Perfektní znalost Microsoft Excel and Google Analytics.
 • Znalost Google Search Console, Collabim, Awrcloud, Screaming Frog, Majestic je velkou výhodou.*Stejně tak zkušenost s HTML, UX, web administrací nebo PR.
 • Zaměstnanecké výhody : - spolupráci na HPP ve stabilní a rychle rostoucí firmě- 5 týdnů dovolené- možnost růstu a postupu na jiné pozice v rámci firmy - mladý a přátelský kolektiv - pravidelnou zpětnou vazbu - vzdělávací plán, jazykové kurzy - MultiSport karta- stravenky, zaměstnanecké slevy a další výhody Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost