Skladník/skladnice - Dobřany
DB Schenker
Dobřany, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Nebaví vás třísměnný provoz?Trávíte příliš mnoho času dojížděním?Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!Z důvodu nového projektu rozšiřujeme náš tým v Dobřanech u Plzně a hledáme do dvousměnného provozu nové kolegy / kolegyně.

Co bude vašim úkolem?* spolupráce při nakládce / vykládce kamionů* práce s moderní manipulační technikou (VZV, NZV, retrak) / pikování / balení zboží* kontrola zboží při příjmu a výdeji* obsluha mobilních skenerů### Co od vás očekáváme?

 • pokud jste již pracoval / a ve skladu, uvítáme vaše zkušenosti* pokud jste v logistice nováčkem, rádi vás zaučíme
 • pro práci s technikou zkušenost s VZV (NZV, retrak) výhodou* pro práci na balírně nutná uživatelská znalost PC* chuť do práce, manuální zručnost, spolehlivost, schopnost a ochotu učit se nové věci, trestní bezúhonnost### Co vám nabízíme?
 • stálou práci ve dvousměnném provozu na hlavní pracovní poměr* příjemné pracovní prostředí v nových prostorách* možnost získat / obnovit si průkaz VZV* 5 týdnů dovolené + 2 dny preventivního volna* čtvrtletní odměny za nadstandardní výkon / aktivitu pro společnost* příspěvek na dopravu do zaměstnání
 • příspěvek na stravování 75 Kč / den* příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění* příspěvek do benefitního programu dle odpracovaných let* výrazně levnější telefonování pro rodinu Nástup : ihned příp.
 • dle vzájemné dohody.Pokud vás pozice oslovila, zašlete nám, prosím, svůj životopis pomocí tlačítka Přidejte se k nám . Budeme se těšit!### Pro statistikyAno### DivizeLogistika## Benefits- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Příspěvek na dopravu- Stravenky / příspěvek na stravování- Dovolená 5 týdnů- Vzdělávací kurzy, školení- Kafetérie- Příspěvek na vzdělání- Zdravotní volno / sickdays- Firemní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost