Event manažer
Czech Cool Trade s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Obsah inzerátu

Jsi tvůrčí typ a nebojíš se výzev? Troufáš si na přípravu, organizaci, vedení a moderování networkingových akcí v rámci ČR?

Hledáme COOL event manažera, který má rád společnost, cestování, organizace mu není cizí a je komunikativní.

Popis pozice

  • Po nástupu se budeš věnovat plánování a organizaci networkingových akcí.
  • Dohlížet na tebe bude zkušený mentor a navíc budeš mít k dispozici náš interní manuál.
  • Ze začátku si vyzkoušíš naše networkingové akce jako posluchač, ať se vše naučíš a vidíš v reálu.
  • Pracovat budeš v rezervačním systému eventito, budeš akce plánovat, psát pozvánky, zajišťovat prostory a materiály a samozřejmě reagovat na dotazy.
  • dalších týdnech měsících již samostatně jednotlivé akce budeš plánovat, organizovat a také absolvovat. I zde budeš mít podporu v mentorovi a ostatních členech týmu. ?
  • Osobně, telefonicky či emailem budeš komunikovat s členy klubu, klienty, dodavateli služeb a dalšími. Budeš prezentovat naše služby a komunikovat s kandidáty na vstup do klubu.
  • Práce není stereotyp, čeká vás několik různorodých akcí najednou. ? Od obchodních snídaní až po COOL ples.
  • Budeš také pravidelně komunikovat se členy našeho firemního klubu a pečovat o ně.
  • Pravidelně budeš pracovat s účetním systémem a budeš administrativní podporou pro celý tým.
  • Požadujeme :

  • Minimálně SŠ nebo VŠ vzdělání.
  • Praktické zkušenosti s organizací společenských akcí výhodou.
  • Být COOL mohou i absolventi nebo rodiče po mateřské či rodičovské.
  • Výborné vyjadřovací a komunikační dovednosti slovem i písmem.
  • Pečlivost a důslednost v organizaci času.
  • Aktivní znalost anglického jazyka výhodou
  • Ochota cestovat.
  • Týmovou povahu můžeš se na nás spolehnout, ale musí být spolehnutí i na tebe.
  • ŘP sk. B aktivní řidič.
  • Zodpovědný přístup k práci prezentuješ sebe i nás! ? Obchodní zkušenosti opět výhodou.
  • Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Zodpovědnou a smysluplnou práci s možností kariérního růstu.
  • Zaškolení manažery s letitou praxí.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Místo výkonu práce s výbornou dopravní dostupností (kousek o přestupního terminálu a vlakového nádraží v Ostravě Svinově).
  • Zaměstnanecký investiční program.
  • Seznámení se se skvělými a inspirativními osobami z celé ČR.
  • Sportovní i společenské akce.
  • Sportovní a volnočasové benefity.
  • Máme zájem jen o dlouhodobou spolupráci. Pokud tě nabízená pozice zaujala, zašli životopis a motivační dopis na e-mail : dombek cct.cz

    Proč pracovat u nás

    Výborná firemní kultura a společné vize růstu.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.