Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Dr. Kulich Pharma, s.r.o.
Praha-východ, Říčany
před 4 dny
source : Hitprace

Místo pracoviště : - Černokostelecká 1621, Říčany (průmyslový areál SANITAS)Prvotní kontakt : - e-mail : prace kulich.czUpřesňující údaje : -

Řidič nákladního / dodávkového automobilu, vhodné pro muže, převoz zboží v ČR pro farmaceutickou distribuční společnost.

Pracovní doba maximálně 4 dny v týdnu po 12 hodinách.- Požadujeme pečlivost, zodpovědnost, doložit beztrestnost (čistý RT), řidičský průkaz sk.

C (profesní průkaz + psychotesty), pečlivost, zodpovědnost, doložit beztrestnost (čistý RT), praxe. - V případě cizince je nutná znalost českého jazyka.

Další informace : Do firmy nechodit, nevolat, zaslat životopis s telefonickým kontaktem e-mailem na prace kulich.cz (do předmětu zprávy uveďte "ŘIDIČ C -

ŘÍČANY").V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době zveřejnění nabídky na portále MPSV, nesplňujete požadavky na uvedené pracovní místo.

Zaměstnanecké výhody : - zvláštní peněžité výhody

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost