Marketingový specialista
MIRAI INTEX s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

NÁPLŇ PRÁCE : o Budování firemní značky.o Budování partnerství s mediálními platformami.o Networking pro růst zájemců o naši společnost a produkty.

o Průzkum a analýza trhu.o Součinnost při tvorbě marketingové a prodejní strategie.o Tvorba a realizace ročního komplexního marketingového plánu na podporu obchodních cílů.

o Tvorba a kontrola rozpočtu oddělení.o Řízení interní a externí komunikace - PR, příspěvky, články, partnerské brožury / letáky.

o Komunikace s reklamními agenturami.o Aktivní sledování veřejných sdělovacích prostředků a odborných publikací.o Tvorba, správa, optimalizace a reporting pro produktové kampaně.

o Vývoj a realizace marketingových aktiv - propagačních a interních komunikačních materiálů - letáky, brožury, příspěvky, elektronické podpisy, certifikáty, inzeráty, .

 • o Organizování propagačních akcí.o Správa webu společnosti, analýza dat webových stránek. o Správa Google Ads - tvorba a optimalizace, správa sociálních médií.
 • o Vytvoření firemního profilu napříč relevantními platformami a jeho údržba a aktualizace.Týden dovolené navíc; Kryokomora na pracovištiSouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost