PRO MILOVNÍKY AUT
AC Jobs
Praha hl. Město
před 6 dny

Máš slabost pro auta? Jsi hračička a rád vyvíjíš elektro novinky do aut? Chceš možnost si svou práci vyzkoušet i v praxi?

Toto vše ti u nás umožníme! Budoucnost vývoje aut může být ve tvých rukou. Naše společnost ti tuto šanci nabízí, tak neváhej a pojď pracovat do Prahy nebo do okolí Mladé Boleslavi! PRO MILOVNÍKY AUT -

ELEKTRO VÝVOJÁŘ (30-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vývoj elektroniky a systémů do aut
  • s partou géniu budeš tvořit trendy v automotive
  • výsledky své práce si můžeš ihned otestovat
  • angličtinu nebo němčinu u nás využiješ
  • podíváš se do zahraničí v rámci služebních cest
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru elektroniky
  • znalost angličtiny nebo němčiny
  • zájem spolupracovat s týmem
  • zapálenost do oboru automotive
  • cestovní apetit a chuť poznat nová místa
  • Co nabízíme?

  • absolventi jsou u nás vítáni
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů odpočinku
  • budeš-li dobrý, kariérní růst je na cestě
  • místo výkonu práce : Praha, okolí Mladé Boleslavi
  • Požádat