Investiční
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina
Jihlava, CZ
před 15 dny
source : Easy-prace.cz

Požadavky : Středoškolské vzdělání stavebního směru (v oborech pozemní stavitelství, příprava realizace a provoz staveb, technické zařízení budov) / vysokoškolské vzdělání stavebního směru výhodou.

Osvědčení o autorizaci dle zákona č. 360 / 1992 Sb., pro obor POZEMNÍ STAVBY nebo TECHNIKA PROSTŘEDÍ STAVEB (technik / inženýr).

Praktické zkušenosti v oblasti výstavby, vedení staveb, technického dozoru stavebníka nebo řízení a vypracování stavebně projektových dokumentací.

rámci dovedností prokázat znalosti v sestavování investičních záměrů, stavebních rozpočtů a posuzování projektových dokumentací v rámci procesu investičních akcí.

Iniciativní přístup k řešení, logické myšlení. Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, KROS 4). Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita a samostatnost.

Ochota učit se novým věcem, sledování změn v předpisech. Dobré komunikační, vyhledávací, vyjednávací a organizační schopnosti.

Trestní a občanská bezúhonnost. Řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme : Zajímavou a zodpovědnou práci. Sociální jistotu, zázemí a perspektivu státní organizace.

25 dnů řádné dovolené + 5 dnů indispozičního volna. Benefity FKSP (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreaci, dětské tábory, kulturu ap.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost