Balení spotřebičů
Randstad HR Solutions s.r.o.
Praha, Praha
před 6 dny
source : Inwork.cz

Informace

Hledáme brigádníky pro společnost, která sídlí na Praze 5. Vyrábí malé domácí spotřebiče. Můžete být součástí týmu, který se stará o evidenci příchozích balíčků s malými spotřebiči, které jsou následně připravovány pro opravu.

Co budete dělat?

  • rozbalování / zabalování spotřebičů
  • příprava spotřebičů
  • evidence do systému
  • přenášení balíků
  • případě potřeby i pomoc s náhradními díly
  • Co od vás očekáváme

  • zkušenosti nejsou potřeba
  • flexibilní časové možnosti
  • zodpovědnost a pečlivost
  • spolehlivost
  • Co vám nabízíme

  • nástup ihned
  • flexibilní pracovní doba (08 : 30 až 17 : 00 hodin)
  • DPČ smlouva (20h / týdně)
  • spolupráce do 04 / 2022
  • přátelský kolektiv
  • mzda 140kč / h
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.