Vývojáři softwaru
Skype Czech Republic s.r.o.
Praha-Cholupice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz
 • Hájková Adriana, e-mail : použijte odpovědní formulář Vývojář softwaru (Software Engineer) Uchazeč je zodpovědný za implementace funkcí v podnikových aplikacích a služeb v rámci Microsoft Teams Product;
 • zajištění a splnění standardů kvality. Náplň práce zahrnuje následující : " Vyvíjet, implementovat, udržovat a zlepšovat softwarové komponenty a služby " Používat nové technologie " Účastnit se odborných diskuzí a přinášet nové nápady " Podporovat zkušených členů týmu i nováčky na mezinárodní a korporátní úrovni " Přispívat k pozitivnímu řešení Požadavky : vzdělání nebo zkušenosti v oboru vývoje softwaru nebo příbuzném oboru IT, angličtina na profesní úrovni, perfektní znalost C#, .

  NET, C++, Java nebo jiného vývojářského jazyka, znalost budování cloudových služeb, platforem a nástrojů pro zpracování velkého objemu dat je považováno za velké plus, výborná schopnost pracovat v týmu, kreativní osobnost, která je schopná se zamyslet nad úkolem a přijít se zajímavým řešením.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost