Programátor/ka PLC
AKTIVIT, spol. s r.o.
Nový Bor
před 15 hodinami
source : Hitprace

Stanete se členem / členkou týmu programátorů, se kterým budete vyvíjet software pro originální a jedinečné stroje a výrobní linky pro automatizaci výroby v automobilovém průmyslu.

Budete mít možnost pracovat v týmu a zároveň se podílet na samostatném vývoji softwarového vybavení strojů s použitím nejmodernějších technologií.

Předpokladem je znalost programování PLC Siemens a angličtiny, výhodou praxe v oboru.Budete se moci účastnit vzdělávacích kurzů a školení (rozšiřování znalostí o jiné PLC systémy, průmyslové roboty, průmyslové vidění, IoT, průmysl 4.

0 ). Po zapracování umožníme částečnou práci z domova.Nabízíme : 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, stravenky, příspěvek na dopravu, notebook, mobilní telefon, multisport kartu.

Pozice je vhodná i pro absolventy a cizince.První kontakt emailem či telefonicky.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost