Referent/ka oddělení fakturace a spedice
PORFIX a.s.
Ostrava, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro PORFIX a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Ostrava
  • Přidáno : 7.12.2018
  • Odborní fakturanti :

    Místo výkonu práce : Ostrava Třebovice

    Kontakt : emailem, telefonicky

    HLEDÁME REFERENTA ODDĚLENÍ FAKTURACE A SPEDICE

    Náplň práce

  • Příjem objednávek, vystavování nakládacích a dodacích listů, daňových dokladů a faktur
  • Komunikace s dopravními společnosti a zákazníky
  • Udržování plánované výnosnosti z obstarávaných přeprav
  • Úzká spolupráce s obchodním oddělením
  • Požadujeme

  • Úplné střední, všeobecné nebo odborné vzdělání
  • Zkušenosti z oboru expedice / fakturace / spedice / logistika / pozemní přeprava
  • Dobré organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Znalost práce v systému WORD, EXCEL
  • Vysoké pracovní nasazení, zvládání krizových situací a týmovou práci
  • Nabízíme

  • Možnost učit se a zdokonalovat v oboru
  • Práce v dynamickém týmu
  • Zaškolení do spedičních a účetních požadavků dle platné legislativy
  • Nástupní mzda od 19 500 Kč
  • Stabilní zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost 13. platu
  • Závodní stravování
  • Pracoviště PORFIX CZ a.s., závod Ostrava, Třebovická 5543 / 36, 722 00 Ostrava
  • Vaše životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu :

    PORFIX CZ a.s., závod Ostrava, Třebovická 5543 / 36, 722 00 Ostrava

    E-mail : lubomir.davidik porfix.cz, tel : 775 323 740

    Benefity :

  • Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)