Ošetřovatel/ka drůbeže v naší farmě v Janově u Litomyšle
MACH DRŮBEŽ a.s.
Janov, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

POŽADAVKY : spolehlivost, zodpovědnostNABÍZÍME : nenárokové odměny (v návaznosti na dosažení celkového plnění), čtvrtletní a roční odměny, další prémie za turnusy, benefity : 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, výhodněné zaměstnanecké ceny na naše výrobky, věrnostní odměna za odpracované roky ve firmě (vyplácí se před Vánoci, tzv.

13. plat), odměna při životních jubileích, odměna za odpracované turnusy, fondy pracovních hodin, vánoční večírek s vánočním kaprem.

Pracovní poměr na dobu určitou, než si vyzkoušíme, jak spolu umíme pracovat a když budeme vzájemně spokojeni, tak prodloužíme na dobu neurčitou.

Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.KONTAKT : pokud není u nabídky uvedeno jinak, neváhejte nás kontaktovat na tel. 461 616 111 nebo na e-mailovou adresu prace machdrubez.cz. Potěší nás to.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost