obsluha stroje
FUTURA AM s.r.o.
Plzeň, Czech Republic
před 10 hodinami
source : Hitprace

Společnost FUTURA AM s.r.o. hledá šikovné zaměstnance do kovovýroby v Plzni na Borských polích. (MEA Polymerbeton s.r.o.)OBSLUHA STROJE : nastavuje a obsluhuje celou linku, vyměňuje nástruje, pracuje s jeřábem, plní normy dodržování kvalityBOZP + PO, pořádku, připravuje materiál + VZV, zaučuje nové pracovníky, zastupuje vedoucího směny.

2 nebo 3 sm.provozPOŽADUJEME : vyučení v oboru, praxi 4 roky, platné průkazy VZV, jeř. + vaz., znalost výkresové dokumentace, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, znalost českého jazyka slovem i písmem.

NABÍZÍME : práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce.FINANCE : měsíční mzda, pravidelné měsíční prémie, dotované stravování zaměstnavatelem , zajištěné ubytování, hrazená lékařská prohlídka, zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu uuživatele.

Pro nové zaměstnance poskytujeme zálohy až do první celé výplaty. Mzdy na číslo účtu nebo na dobírku (v hotovosti).ZDARMA : školení, školící materiály, veškeré pracovní pomůcky a pracovního oblečeníZaměstnanecké výhody : Zajištěné ubytování, pravidelné měsíční prémie, příplatky za odpolední směny, dotované stravování, mzda na účet / v hotovosti, týdenní zálohy, stravenkyPohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme v pracovní dny Po-Pá od 10 : 00 do 12 : 00 hod.

a od 13 : 00 do 15 : 00 hod. na adrese FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690 / 5, 301 00 Plzeň(Areál Belánka administrativní budovanaproti nákupnímu středisku NORMA)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost