INSTRUKTOR PARAGLIDINGU, TANDEM - PILOT
BARAKA PARAGLIDING s.r.o.
Světlá pod Ještědem, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Hodky 56, Světlá pod Ještědem + služební cesty v rámci EUPožadujeme : licenci instruktor padákových kluzáků, tandemový pilot, praxi v oboru min.

1 rok, ŘP sk. B, komunikativní znalost angličtiny a češtiny, další jazyky vítány, spolehlivost, časová flexibilitaPráce je na zkrácený úvazek (dle počasí) - minimální počet hodin je cca 20 hod / týden Nabízíme : ubytování, firemní oblečení, slevy na sportovní činnost a další výhodyHlásit se e-mailem nebo osobně v sobotu a neděli od 10.

00 do 13.00 hod. na adrese Třtí 36, SychrovKontaktní osoby : Pavel Houdek, Pavel Beran, tel. použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost