referent/sekretářka odboru Majetkové metodiky
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Praha
před 2 dny
source : Hitprace

kontakt : Agyagosová Martina Bc. e-mail : podatelna uzsvm.cz, místo výkonu : Rašínovo nábřeží č.p. 390 / 42. požadavky na uchazeče : vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou praxe na obdobné pozici výhodouvýborná znalost českého jazykavelmi dobré organizační a komunikační schopnostiaktivní a samostatný přístup k práci časová flexibilita, profesionální vystupovánídiskrétnost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivostvynikající znalost práce s PC (MS Office, internet)státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostorutrestní bezúhonnostsplnění podmínek ustanovení 17 odst.

2 a odst. 3 zákona č. 201 / 2002 Sb.charakteristika pracovního místa : zajišťuje organizační a koordinační činnosti k zabezpečení denního výkonu funkce ředitele odborukoordinuje zpracování úkolů, stanovisek a materiálů, kontroluje dodržování termínů a zajišťuje úkoly uložené ředitelem odboruplní operativní úkolypřipravuje podklady k jednání, zápisy z porad organizuje celostátní porady odboru zajišťuje administrativní a organizační podporu odborunabízíme : pracoviště v centru Prahypružná pracovní doba5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna,možnost využívat rekreační chatu v Harrachověstravenky s výrazným příspěvkem zaměstnavatelePlatové zařazení podle nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb., po zapracování osobní příplatek Předpokládaný nástup : dle dohodyMísto výkonu práce : PrahaPracovní místo je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem, podrobným popisem praxe a motivačním dopisem zasílejte do 31. srpna 2020 na e-mail : podatelna uzsvm.

czpředmět e-mailu : VŘ referentka / sekretářka odboru Majetkové metodikynebo na adresu : Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkovýchodbor PersonálníRašínovo nábřeží 390 / 42128 00 Praha 2 V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímaní přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.

Upozornění : Úřad si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do výběrového řízení a nebude sdělovat uchazečům (uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí.

Úřad si dále vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů nebo prodloužit termín výběrového řízení.Smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost