uklízeč/ka
Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace
Velemín
před 5 dny
source : Hitprace

Běžný úklid, zametání, utírání prachu, větrání místností, vynášení odpadků, čištění koberců a sedaček vysavačem i tepovačem, vytírání PVC podlah a dlaždic ve všech prostorách domova (kanceláře, oddělení, toalety, koupelny, veřejné prostory).

Vyžadujeme flexibilitu, nekonfliktnost, komunikativnost, čistotnost a trpělivost v kontaktu s uživateli domova. Práce na ranní nerovnoměrný provoz, směny pondělí - pátek.

cca 1x do měsíce víkend). Nutné mít očkování, nebo před nástupem absolvovat očkování na žloutenku typu B.Zaměstnanecké výhody : závodní stravování, týden dodatkové dovolené navíc, osobní ohodnocení po zkušební době v případě spokojenosti, systém odměn po zkušební době a další po 1 roce zaměstnání u organizace.

Způsob kontaktování zaměstnavatele : telefoniocky od Po do Pá, 8 - 14hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost