pracovník v sociálních službách/sociální pracovník, adiktolog, zdravotní sestra
Světlo Kadaň z.s.
Chomutov
před 15 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

případě zájmu volejte na tel. číslo kontaktovat telefonicky >

případně rovnou posílejte strukturovaný životopis na e-mail : vedouci.poslat email >

 • Životopisy zasílejte do 24. 5. včetně. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor, o jehož termínu budou informováni.
 • Místo výkonu práce - Terénní pracovník - Chomutovsko (zázemí Nerudova 63 / 16, 43001 Chomutov)

  Náplň práce - přímá práce s uživateli služeb v rámci poskytování služeb terénního programu pro cílovou skupinu osoby ohrožené závislostí, vyhledávání a oslovování potenciálních uživatelů služby, administrativní činnost

  Požadujeme - minimální věk 21 let, čistý RT, komunikativnost, flexibilita, ochota dále se vzdělávat, znalost práce na PC, ŘP skup. B - aktivní řidič.

  Výhodou je praxe v oboru sociální práce, výcvik v krizové intervenci, znalost sociální sítě, či orientace v drogové, problematice.

  Nabízíme - další profesní růst formou vzdělávání v dané oblasti, metodickou a supervizní podporu, podpora dalšího formálního vzdělávání.

  nahoru

  Mysli i na své přátelé.

 • Doporučit kamarádovi
 • Poslat na email
 • Step 2
  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost