Skladníci, operátoři
Jusda Europe s.r.o.
Kutná Hora
před 3 dny
source : Hitprace

Co u nás získáte?Stabilní práci a stálý příjem. Teplé obědy / večeře za 22,- Kč v naší jídelně (česká i mezinárodní kuchyně!).

3000,- ročně na benefity (Jděte do kina, zaplaťte v lékárně, přihlaste se na jazykový kurz, a nebo si vyberte něco úplně jiného.

 • 5 týdnů dovolené.Co bude Vaší prací?Příjem a výdej materiálu, inventury materiálu, práce se skenerem. Řekli jste si, že to neumíte?
 • Nevadí! My Vás to naučíme, stačí jen chtít! Nepožadujeme oprávnění na VZV. Možnost práce jen na odpolední / noční směnu!!!!Co byste měli nabídnout VY?

  Schopnost zacházet se skenerem, chuť do práce a časovou flexibilitu (8h směny), odpovědnost, spolehlivost, týmové chování.

  A pokud máte předchozí zkušenosti ze skladu, máte výhodu!Co ještě můžete získat?Mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké (Třeba neomezené volání a 10GB dat za skvělou cenu).

  Podporu fit života - Foxconn Fitness (vstup zdarma), Multisport program (příspěvek na fitko, plavání nebo třeba saunu...

  Další vzdělávání (např. odborné kurzy, kurzy práce na PC, kurz focení, a další). Slevy u obchodníků (Cestujte pohodlně a levněji s LeoExpress, nakupte elektroniku se slevou, a další.

 • 6.000,- ročně příspěvek na penzijní připojištění. Prémii za doporučení nového zaměstnance 10 tisíc Kč (dle pozice).V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo e-mailem.
 • Místo výkonu práce : Jusda Europe s.r.o. - provozovna Kutná Hora - Karlov 245, 284 01 Kutná Hora 1.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost