Obsluha CNC laseru
CYPRIÁN, s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail : prace cypriansro.com nebo volejte na 732 629 574.Společnost zabývající se výrobou krbů více než 13 let hledá do kmene zaměstnance na pozici obsluha CNC Laseru.

Tuto práci se naučí každý zručný člověk který má chuť pracovat.Požadujeme : - Znalost výkresové dokumentace, alespoň základní- Práce s počítačem, základní- Manuální zručnost a pečlivost- Zkušenosti s vysokozdvižným vozíkem- Praxe s obsluhou tohoto stroje není nutná- Ochotu pracovat na směny, 3 směnný provoz- Vzdělání technického charakteru výhodou- 100% zdravotní stav- Dodržování BOZP, pracovních pokynů a pořádku na pracovištiNabízíme : - Zaškolení na pracovní pozici- Práci na HPP- Možnost platového růstu- Nástup 25 000 Kč / měs.

 • Po zapracování 27 - 31 000 Kč / měs.- Příplatky za noční směnu +20%- Pravidelný a pevný výplatní termín
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost