Vývojoví konstruktéři
Aveo Engineering Group, s.r.o.
Drásov, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pozice : vývojoví konstruktéřiOCMísto vhodné i pro absolventy.Náplň práce : vývoj mechanických dílů pro avionikuvývoj a aplikace nových technologiíspolupráce při montáži prototypových vzorků, jejich testování, vyhodnocováníodpovědnost za projekt od vývoje až po zajištění sériové výrobyPožadavky : znalost software Solid Workszkušenost ve vývoji, konstrukci a designu výrobkutvorba 3D modelů, technické dokumentace včetně výrobní dokumentaceZaměstnanecké výhody : zajištěné stravování, penzijní připojištění, sick days Nástup ihned.

Mzda : 30 000,- až 50 000,- KčKontakt : Nielsen Jana, tel. : 603152960, e-mail : jana aveogroup.comPrvní kontakt e-mailemMísto výkonu práce : Aveo Engineering Group, s.

r.o., Drásov, Drásov č.p. 202, Příbram 1

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost