Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií
I.D.M.S. s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt : Pernia Tereza, tel. : 270020000, e-mail : career idms.networkKvalifikace a povinnosti : Jako člen IDMS marketingového týmu bude Senior Adobe Campaign Business Practitioner podporovat a realizovat vícekanálové klientské kampaně a příležitostně reportovat činnosti od jednoduchých, opakovaných kampaní až po velké, komplexní analytické výstupy.

K povinnostem patří spolupráce s členy týmu při dimenzování, dokumentaci, navrhování, QA a tvorbě marketingových kampaní.

Tento člověk bude působit jako kontaktní osoba poskytující podporu přímo klientovi, jeho partnerům a různým interním týmům pečujícím o klienty.

Základní každodenní náplň : - Návrh, tvorba a realizace CRM kampaní prostřednictvím e-mailu, tištěných a sociálních médií zapomoci aplikace Adobe Campaign- Kontakt s klientem, klientovými partnery a dalšími účastníky při určování požadavků kladených na příjemce kampaně, programových specifikací a obchodních podmínek příležitostných žádostí o data- Spolupráce s účastníky (klientem a externími dodavateli) za účelem dodržování dodacích arealizačních termínů- Řešení problémů dodavatelů nebo vad procesů a žádosti o vysvětlení ze strany značkových,agenturních a provozních partnerů- Kontrola průběžných reportů, aby se potenciální problémy odhalily v rané fázi.

Schopnosti a praxe : - Důležitou podmínkou jsou zkušenosti s Adobe Campaign a SQL a také schopnost shromažďovat, analyzovat a vyhodnocovat data a poté činit vhodná a strukturovaná doporučení a rozhodnutí- Prokazatelné dosažené úspěchy při segmentaci souborů, tvorbě direct mailů, zasílání e-mailů ařešení problémů s programy- Podmínkou je schopnost interpretovat obchodní požadavky, posuzovat, zda jsou požadované údaje úplné, nebo získávat další údaje a následně zcela přetvářet požadavky do přesných a včasných kampaní / reportů- Požadujeme schopnost dobře formulovat a efektivně psát podrobné specifikace a jinou komplexní dokumentaci- Schopnost úspěšně budovat vztahy s různými klienty, jejich partnery a interním týmem.

 • Solidní analytické dovednosti a schopnost řešit problémy.- Schopnost nalézt rovnováhu mezi požadavky různých subjektů, která zajistí realizaci programu a řízení kvality za účelem uspokojení organizačních potřeb.
 • Kvalifikace : - Vysokoškolské v oblasti informačních technologií- 3 5 roků praxe v agentuře zaměřené na direct marketing, nebo ve firmě, jejíž práci direct marketing výrazně ovlivňuje.

 • Podmínkou 3 5 roků praxe s Adobe Campaign / Neolane- Podmínkou certifikace ACE Adobe Campaign- Podmínkou plynulá znalost francouzštiny, arabštiny a angličtiny- Zkušenosti s prací pro mnoho dodavatelů v komplexních, vícekanálových programech, např.
 • pro fulfillment dodavatele, poskytovatele e-mailových služeb, různé agentury a poskytovateledat / technologií.- Znalost strategického marketingu, např.

  znalost integrovaných marketingových programů.- Schopnost multitaskingu v prostředí náročném na termíny, s mimořádným smyslem pro detail.

 • Výhodou pracovní znalost Oracle SQL
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost