Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin
Zámek Štiřín
Kamenice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : - Ringhofferova 711, Štiřín, KamenicePrvotní kontakt : - tel. : použijte odpovědní formulář- e-mail : použijte odpovědní formulář- na výběr.

řízeníUpřesňující údaje : Požadujeme : - Příjemné a profesionální vystupování- SŠ vzdělání v oboru zahradnictví - krajinářská tvorba- Praxe v oboru - 3 roky - Zajišťování profesionální péče o zámecký park- Zavlažování, výsadba rostlin- Ošetřování rostlin během vegetace a jejich ochrana proti chorobám a škůdcům- Dodržování harmonogramu organizace práce na pracovišti- Zkušenost na pozici obdobného charakteru výhodou- Schopnost samostatné práce- Pečlivost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů- Časovou flexibilitu- Ochotu se učit novým věcem- Trestní bezúhonnostZaměstnanecké výhody : - Firemní stravování, FKSP- Školení a další vzdělávací akce - Možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost