SVÁŘEČ/KA metodou TIG
Grafton Recruitment
Pelhřimov
před 4 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Hledáme svářeče pro svařování tenkých nerezových plechů svařovací metodou TIG a údržbu zařízení a nástrojů. Nutná bude také aktivní spolupráce na zlepšování procesů ve výrobě na inovacích při vývoji nových výrobků.

Budete se také podílet při tvorbě technologických postupů a prací s měřidly. Výše mzdy se bude odvíjet dle předešlých zkušeností a osobnostních předpokladů.

Práce je ve třísměnném provoze.

BENEFITY :

  • 5 týdnů dovolené- závodní stravování nebo stravenky- jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem- volnočasové benefity
  • POŽADAVKY :

  • platný svářečský průkaz CO2 - čtení výkresové dokumentace- předchozí zkušenosti sváření alespoň při školní praxi
  • Požádat