Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu / Vedoucí Výroby
Lom Centrum Construct s.r.o.
Praha
před 5 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Prahakontakt : Medová Štěpánka, tel. : 773745172Lom Centrum Construct s.r.o.společnost, která se specializuje v oblasti lebky struskových materiálů a nerezové oceli šrot / odpad.

Výroba hutních výrobkůV současné době Lom Centrum Construct s.r.o je tým profesionálů s více než 10 letou zkušeností v oboru hutních odpadů a šrotu.

Hledáme vedoucího výroby, který je připraven nastavovat změny v úspěšném a stále se rozvíjejícím výrobním závodě. Požadujeme - ideálně vzdělání technického směru- zkušenosti s vedením výroby v oblasti výroby hutních materiálu Podmínkou je prokazatelné úspěchy v oblasti nových výrobních postupů a zlepšování, praxe v oboru min.

10 let, znalosti ruštiny a angličtiny, řidičky průkaz kategorie B, pravidelní cesty do Beloruska a Ruska, proto je nutno mít viza.

Naplň práce - vedení výrobního týmu- zajištění plynulé výroby- aktivní spolupráce při dodržování výrobního plánu- koordinace zaměstnanců, školení

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost