Systémoví analytici
ZENSAR TECHNOLOGIES (UK) LIMITED, odštěpný závod
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr. erika.vrsecka rsm.cz, kontaktní osoba Vršecká ErikaUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Příprava dokumentace pro analýzu dopadů, testovací případy a migraci kóduPracovní zkušenosti se serverem SiteCore CMSPracovní zkušenosti v jazyce C #, Asp.

net, MVC, SQL Serveru, MVC, jQuery / JavaScript, HTML / CSSPracovní zkušenosti se systémy JIRA a SharepointVynikající schopnosti při ladění a používání kóduSilná komunikace a týmová koordinační dovednostiZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : 20 dní dovolené, příspěvky na pojištění, soukromá zdravotní klinika, stravenky, příspěvky na školné pro až 2 děti, home office, založení bankovního účtu, lítačka, mezinárodní školení, orientační exkurze

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost