Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Horní Počernice (Praha 9)
D.I.SEVEN, a.s.
Praha, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro D.I.SEVEN, a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : čeština aktivně
  • lokalita : Horní Počernice (Praha 9) (Praha),
  • Přidáno : 9.9.2019
  • Benefity

    Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Jedná se o ostrahu logistického areálu.

    Práce na PC, obsluha kamerového systému, vjezdové závory a obchůzky. Práce je vykonávána vždy ve dvou., Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)

    Jana Žáková

    Telefon : +420 318 404 329 (Po Pá 8 - 16 hod.)

    Email : jana.zakova diseven.cz

    Směnnost : směnný provoz

    Náplň práce

    Pracoviště je samostatně stojící objekt po rekonstrukci. Ve vrátnici je samozřejmě vytápění a klimatizace. Práce je vykonávána ve dvou, tzn.

    že musíte být zvyklý pracovat v týmu. Budete chránit majetek klienta - pracovat s kamerami a počítačem, obsluhovat vjezdovou závoru -

    procházet objekt a kontrolovat místa, kde je riziko, že se něco děje (6 obchůzek za směnu, každý pracovní ostrahy 3 obchůzky).

    Budete součástí našeho týmu a proto Vám dáme zdarma našeho oblečení, ve kterém budete pracovní činnost vykonávat. Pracovníci ostrahy budou rozděleni na dvě skupiny z nichž jedna bude pracovat přes den a druhá přes noc.

    Přes den je to hlavně o práci s technologiemi (kamery, PC, atd.) a v noci je to o obchůzkové činnosti.

    Nabízíme

    dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, individuální přístup, přátelský kolektiv

    Výhodou

    předchozí působení v oboru

    Potřebné doklady

    čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz

    Pozn : důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc

    rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu

    Mzdové rozpětí :

    22 000 - 26 000 Kč / měsíc

    Pracovněprávní vztah :

    HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek

    Pozice :

    Požadujeme :

    spolehlivost,trestní bezúhonnost,dobrý zdravotní stav,zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)

    Vzdělání :

    střední odborné s výučním listem