Service Delivery Consultant (L1 IT podpora) - pozice vhodná pro absolventy!
ManpowerGroup s.r.o.
Czech Republic
před 2 dny
source : Personálka.cz

Hledáme šikovného Service Delivery Consultanta, který dokáže efektivně poskytovat IT podporu koncovým uživatelům a dobře se orientuje ve fungování IT Infrastruktury.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Popis pozice

  • Zajištění činností spojených s IT podporou koncových uživatelů
  • Poskytování vzdálené podpory uživatelům
  • Zajištění funkčnosti HW / SW koncových uživatelů
  • Diagnostika / řešení problémů a chybových stavů HW / SW
  • Zajištění vzdálené instalace a nastavení SW
  • Tvorba interní týmové dokumentace
  • Udržování operativního skladu HW a spotřebního materiálu
  • Požadavky

  • Znalost fungování IT infrastruktury jako celku HW / SW / sítě
  • Znalost desktopových operačních systémů MS Windows a aplikací MS office / tools
  • Základní technologický přehled v oblasti IT
  • Znalost práce s OS, aplikace, parametry
  • Orientace v oblasti LAN
  • Správa Active Directory Console
  • Nabízíme

  • Lokalita : Praha 4 (Pankrác)
  • Možnost práce na home office dle domluvy (1-2x týdně)
  • Práce PO PÁ : 7 19h (3směnný provoz po 8h)
  • Smlouva na HPP na jeden rok s možností prodloužení
  • Příspěvek na stravování formou elektronických stravenek
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days v kalendářním roce
  • Příspěvek na MHD
  • Příspěvek na životní úrazové pojištění
  • Mobilní telefon + paušál
  • Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání
  • Příplatek za zvýšené pracovní úsilí po návratu z pracovní neschopnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění (nárok po roce)
  • Přátelské prostředí s milými kolegy
  • Zázemí velké mezinárodní společnosti
  • Čeština
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.