Vývojáři softwaru
FORTIS GROUP s.r.o.
Praha
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Kaprova 14 / 13, Josefov, PrahaKontaktní osoba : p. Dalskiy Stanislav, e-mail : fortis.prague gmail.

comVzdělání : vyšší odborné nebo bakalářskéPružná pracovní doba - i noční provozPožadavky : pozice je vhodná pro studenty posledních ročníků / absolventy technicky zaměřených vysokých škol.

Požadujeme zkušenosti s vývojem softwaru, testováním softwaru, JAVA, JEE, znalosti ORM, angličtina na úrovni B2-C1, ruština na úrovni C1 nebo rodilý mluvčí, čeština na úrovni B2-C1.

Je nutná znalost EA, SVN.Náplní práce bude i řízení počítačové sítě a napsaní, testování systému pro online prodej vstupenek, zavedení programu do distribuční sítě online prodejců, zaškolení správce distribuční sítě, servis.

Je nutná 24 hodinová pohotovost řízení systému včetně servisu programu v distribuční síti v nočním provozu. Výhodou jsou znalosti počítačových sítí, HTML, CSS, JS, PHP, OpenGL.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost