ELEKTRIKÁŘ / ELEKTROMECHANIK
NORMA Czech, s.r.o.
Hustopeče, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

28.3.2022 / KONTAKT : e-mailem nebo telefonicky od 9 do 13 hod. Martin Klimeš, tel : 519 440 344, 603 393 963, email : kariera.

cz normagroup.com POŽADUJEME : vyučen v oboru elektro, platné osvědčení z vyhlášky č.50 / 1978 Sb., min. paragraf 6, praxi a dovednost v údržbě a opravách elektrických, popř.

elektronických zařízení výhodou.NÁPLŇ PRÁCE : operativní i rozsáhlejší opravy na strojním zařízení, preventivní prohlídky a inspekce, komunikace s výrobou a v rámci oddělení.

NABÍZÍME : Náborový příspěvky u vybraných pozic až 35.000 Kč,13. plat,docházkový bonus 1 300 Kč měsíčně,5 týdnů dovolené, příspěvek na výborné stravování přímo u nás- oběd pouze za 28 Kč nebo 33 Kč a je skvělý, příspěvek na sport a kulturu 1 500 Kč ročně, očkování proti chřipce, zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky, firemní akce, vánoční dárky, příspěvek na penzijní připojištění 3% z hrubé mzdy, odměny za doporučení zaměstnance, narozeninové obědy, poukázky na praní, měsíční odměny, nadstandardně placené přesčasy a víkendy, iontové nápoje a zmrzlinové dny v létě, vánoční dárky, ovocné dny, kávové dny

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost