Vedoucí obchodního oddělení - OZP
Scenario s.r.o.
Ostrava
před 1 dnem
source : Hitprace

Vyhrazeno pro OZP.Místo výkonu práce : Pohraniční 1435 / 86, Moravská Ostrava, 703 00 Ostrava 31. kontakt e-mailem. V případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail.

Náplň práce : Vedení malého obchodního týmu. Obchodní činnost u VIP zákazníků společnosti. Zodpovědnost za plnění svěřených úkolů, plnění plánů a náplně práce.

Realizace obchodní politiky a úkolů delegovaných ze strany vedení společnosti.Požadavky : znalost trhu informačních technologií nebo reklamních předmětů a marketingu, zkušenosti na podobné pozici min.

1 rok. ŘP sk. BVýhodou : zkušenosti na pozici obchodního manažera či reprezentanta nebo produktového manažeraOsobní vlastnosti : aktivní přístup k práci, kreativita zodpovědnostZaměstnanecké výhody : auto, telefon a notebook i k osobnímu užíváníNástup možný ihned.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost