Montážní dělník strojů a zařízení ( zámečník )
HELIOS TECHNOLOGIES s. r. o.
Liberec
před 2 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Umíš číst ve výkresové dokumentaci ? Máš praxi ve strojírenské firmě ? Jsi manuálně zručný , samostatný a spolehlivý ? Máš dobré nápady , které se nebojíš uplatnit?

Tak jsi přesně Ten , koho hledáme.

NÁPLŇ PRÁCE :

  • zpracovávání jednoduchých náčrtků k doplnění zadaného technologického postupu
  • rozměřování a orýsování materiálů
  • ruční opracovávání strojních součástí pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním a vystružováním, řezání závitů
  • strojní obrábění součástí soustružením, frézováním, broušením apod.
  • sestavování částí strojů a strojních zařízení spojováním šrouby, nýty, pájením a svařováním
  • sestavování výrobních, energetických a dopravních a dalších strojů včetně programově řízených strojů, linek a zařízení
  • provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení
  • ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí, strojů, zařízení a dalších pomůcek.
  • Požadujeme

  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • praxe ve strojírenské firmě výhodou
  • manuální zručnost
  • samostatnost
  • pečlivost
  • zodpovědný přístup
  • Nabízíme

  • naše zkušenosti
  • férové finanční ohodnocení
  • příjemný kolektiv
  • možnost práce na HPP i na DPP či živnost
  • nahoru

    Work hard, party hard.

  • Doporučit kamarádovi
  • Poslat na email
  • Požádat