AUTOMECHANICI
Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje
Most, Czech Republic
před 19 hodinami
source : Hitprace

AUTOMECHANICIOsobní ohodnocení po měsíci. Pracovní poměr na dobu určitou - jedná se o náhradu po dobu nemoci zaměstnance, předpokládá se prozatím na půl roku.

Pracovní doba 07.00-15.30. Čistý výpis z rejstříku trestů, minimálně řidičský průkaz skupiny B,,možnost bezplatného rozšíření C,,D1.

Rozsah práce : řízení vozidel, výměny a opravy pneumatik, drobné opravy vozidel (žárovky,baterie,brzdy,výměna a doplnění provozních kapalin).

Zaměstnanecké výhody : 25 dnů ŘD + čerpání 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na dovolenou a penzijní připojištěníHLÁSIT SE : Bc.

Vladimír Kokoška, tel. : 724103805, volat od 7.00 do 15.00 hod., e-mail : vladimir.kokoska pcr.cz, osobně po telefonické domluvě

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost