Recepční - brigáda
AGROTEC a.s.
  Modřice, CZ
před 46 dny

Pracovní náplň

Vaší hlavní náplní práce bude předávat informace a komunikovat se zákazníky autosalonu. Zajistíte chod hladký chod recepce, budete zpracovávat poštu a komunikovat s obchodním oddělením ohledně zasílání informací, letáků a dalších nabídek.

Požadujeme

Máte ukončení minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, jste týmoví hráči ,umíte chodit v administrativě a práce na počítači je pro Vás hračkou?

Láká Vás nové prostředí showroomu ŠKODA? Možná hledáme právě Vás.

Nabízíme

Nabízíme Vám zajímavou práci ve stabilní společnosti a možností dalšího kariérního postupu. Pracovní pozice je koncipována formou brigády.

 • souladu s ustanovením zákona č. 101 / 2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení.
 • Tento souhlas uděluji společnosti AGROTEC a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.

  pracovního vztah dohoda o provedení práce

  úvazek brigáda

  požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)

  společnost AGROTEC a.s., Brněnská 74, Hustopeče (Ič 544957)

  odpovědná osoba Simona Ševčíková

  číslo nabídky 3272

  Požádat
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost