Security Operations Analyst
Accenture Services, s.r.o.
Praha-Hostivař, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

MVP : PrahaKontakt : ovat mailem : použijte odpovědní formulářOsobní schůzka pouze po předchozí domluvě. Interní název pozice : Security Operations Analyst.

Znalost ruštiny na úrovni rodilého mluvčí, znalost angličtiny, znalost software Python (certifikace Python), vítána znalost programovacího jazyka, Linux, znalost Windows, SQL, DNS, Web Development (Django), HTML.

Poznámka : Pokud po úspěšném absolvování vstupní pracovní lékařské prohlídky bude zaměstnanec uznám schopným 3směnného provozu, bude jeho pracovní úvazek zkrácen na 37,5 hod / týdně a tato skutečnost bude ošetřena dodatkem pracovníé smlouvy.

Pokud zaměstnanec nebude při vstupní pracovní lekařské prohlídce uznán schopným 3směnného provozu, zůstane jeho pracovní úvazek plný 40 hod / týdně a pracovat bude v jdnosměnném provozu.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost