Skladník/skladnice
VEGA TOOLS s.r.o.
Kolín, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

OCPrvní kontakt : e-mail : info vegatools.cz.Náplň práce : Provádění inventury zboží, práce se skenerem.Nabízíme : Práci na hlavní pracovní poměr, odpovídající finanční ohodnocení (fix + provize), zázemí v zavedené obchodní společnosti.

Požadavky : Samostatnost, reprezentativní vystupování, poctivé a upřímné jednání, flexibilita, pracovní nasazení, výborné komunikační a prezentační dovednosti, schopnost organizovat si vlastní čas.

Znalost sortimentu nářadí (dílna a zahrada).Uživatelská znalost práce na PC, (programy Word, Excel). Řidičský průkaz skupiny B.

Váš profesní životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro interní potřeby firmy zasílejte na email info vegatools.

cz (Do předmětu emailu uveďte text "Kariéra").

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost