Směnový mostr svařovny
KPDH strojírna s.r.o.
Ostrava
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Střádalů 681 / 68, Ostrava-KunčičkyVAŠE ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA E-MAIL : necesana kpdhstrojirna.czKPDH strojírna s.

r.o. je rodinnou dynamickou firmou s tradicí od roku 2008. Nabízí kompletní dodávku přesných obráběných dílů, svařovaných dílů a lakovaných sestav.

Pro výrobu používáme nejmodernější stroje. Kvalitu dílů zajišťuje tým 30 kvalifikovaných zaměstnanců.Náplň práce : - Organizace a kontrola práce (svářeči, zámečníci, brusiči)- Zodpovědnost za plynulost a rovnoměrnost výroby, zásobování výroby ze skladu- Zodpovědnost za svěřený výrobní úsek a technologický park- Dohled nad kvalitou výroby a dodržování norem- Dodržování zásad BOZP a ISO 9001- Spolupráce s oddělením logistiky- Spolupráce na projektech zlepšování procesů- Práce ve 2 směnném provozuPožadujeme : - Min.

vyučení technického směru- Zkušenost s vedením min. 10 lidí - podmínkou- Organizační schopnosti a dovednosti- Orientace v technické dokumentaci- Znalost technologií a metod svařování a tváření kovů- Znalost MS Office- Ochotu pracovat ve 2 směnném provozuNabízíme : - Zázemí v úspěšné, rozvíjející se společnosti- Možnost profesního růstu, zvyšování kvalifikace- Motivující platové ohodnocení, + 13.

plat- Benefity - stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem, Multisport, praní a údržba pracovního oděvu- 5 týdnů dovolené- Nově vybudované zázemí v rámci technologií a výrobních hal

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost