Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Brno (Černovice, ul. Charbulova)
D.I. SEVEN, a.s.
Brno, Czech Republic
před 2 dny
source : Personálka.cz

Místo výkonu práce : Brno (Černovice, ul. Charbulova), Práci budete vykonávat na vrátnici společnosti Nová Mosilana, a.s.

Náplň práceNáplní Vaší práce bude kontrola oprávněnosti vstupu osob, kontrola vjezdu a výjezdu vozidel, pochůzková činnost.

Požadujeme :

trestní bezúhonnost,zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás),ochotu pracovat denní i noční služby

Nabízíme :

BenefityVhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Možnost zkráceného úvazku, Nabízíme náborový příspěvek, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Možnost náborového příspěvku po zkušební době, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu), Nabízímedlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí

Místo výkonu práce : Brno (Černovice, ul. Charbulova)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost