EXPEDIENT / EXPEDIENTKA
KARSIT HOLDING, s.r.o.
Jaroměř
před 5 dny
source : Hitprace

Co bude patřit mezi Vaše hlavní úkoly : příprava a kontrola kompletnosti zakázky k expedici, vyhotovení průvodních dokumentů včetně dodacích listů, účetní příjem a výdej materiálu, spolupráce na zajištění plynulého toku skladových zásob.

 • Co od Vás zaměstnavatel očekává : ÚSO vzdělání strojírenského nebo technického směru (s maturitou); technické myšlení a organizační schopnosti, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost, flexibilitu;
 • znalost práce na PC (MS Office); praxi v obdobné pozici (znalost skladového hospodářství ve výrobní společnosti výhodou).

 • Co Vám zaměstnavatel nabízí : zázemí dlouhodobě prosperující výrobní společnosti působící v oblasti automotive, jistotu stabilního zaměstnání;
 • motivační mzdové ohodnocení, pravidelné navyšování mzdy, stabilizační příplatek za plnění pracovního fondu; zaměstnanecké výhody a benefity (např.

  další odborný rozvoj, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu, závodní jídelnu v areálu společnosti, příspěvek na stravování).

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost