prodavač/ka
Jednota, spotřební družstvo ve Volyni
Malenice, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Doplňování zboží, práce na pokladně, práce za obslužným pultem, občasná práce o víkendu pouze v dopoledních hodinách..Případné zájemce jsme schopni zaučit.

Pracovní smlouva bude prodloužena na dobu neurčitou při oboustranné spokojenosti zaměstnance i zaměstnavatele.Mzda : 15.900,- Kč + další příplatky + prémieZAMĚSTNANCEKÉ VÝHODY.

Stravenky v hodnotě Kč 100,-, příspěvek na dovolenou 5.000 Kč pro zaměstnance i jeho nezaopatřené děti 2.500 Kč, benefitní poukázka v hodnotě Kč 2.

000,-, zájezdy s naším družstvem a zvýhodněné vstupenky do divadel, příspěvky pro děti zaměstnanců na letní i příměstské tábory.

případě zájmu měsíční příspěvek na penzijní připojištění a jiné výhody, dle naší kolektivní smlouvy. KONTAKT : telefonicky PO-PÁ : 6-14 hod.

Holínová A., tel. : 383410021, 725003352, e-mail : personalni jednotavolyne.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost