Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií
Rentokil Initial s.r.o.
Praha, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : PrahaPrvotní použijte odpovědní formulářNa podporu našeho týmu hledáme Servisního technika, odpovědného, samostatného pracovníka v oboru boje proti škůdcům.

Požadujeme : schopnost samostatného plánování, péči o stávající zákazníky, zajištění kompletní služby a vykonání úkonů u zákazníků.

Kvalifikace : zručnost, technické znalosti, příjemné vystupování, vysoká orientace u servisu, excelentní přístup k zákazníkům, odpovědnost za provedenou práci, vůle učit se nové věci, řidičský průkaz sk.

B, flexibilita, bezúhonnost, výpis z RT. Osvědčení o odborné způsobilosti k výkonu DDD dle zákona 258 / 2000 Sb. VýhodouNabízíme : nejlepší odborné zaškolení "Rentokil Initial Academy Program", samostatné rozhodování a vlastní odpovědnost, pružná pracovní doba, možnost dalšího profesního postupu, možnost využití firemního vozidla k soukromým účelům.

Vaše finanční ohodnocení se odvíjí od Vaší kvalifikace a osobního ohodnocení. Jako mezinárodní koncern nabízíme atraktivní systém odměn.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost