operátor chemické výroby
Synthon, s.r.o.
Blansko
před 1 dnem
source : Hitprace

Základní charakteristika : Budete součástí pracovního týmu zodpovědného za výrobu API (aktivních léčivých substancí). Práce probíhá v moderním provozu s velkým důrazem na pečlivost, spolehlivost a dodržování pravidel (GMP).

Jedná se o nepřetržitý provoz ve 12hodinových směnách.Náplň práce : -Obsluha zařízení (reaktory, odstředivky, sušárny apod.

Práce s řídicími systémy i ruční manipulace s materiálem a produkty-Práce v kontrolovaných (čistých) prostorách s vysoce účinnými látkami-Vyplňování provozní dokumentace-Používání ochranných pomůcek-Fyzicky náročná práce - práce není vhodná pro ženy vzhledem k manipulaci s těžkými břemeny (viz Nařízení vlády č.

361 / 2007 Sb., Díl 4, 29 / 5).Na tuto pozici očekáváme, že nám nabídnete : -Střední odborné vzdělání chemického nebo farmaceutického směru-Uživatelskou znalost práce na PC (řízení procesů výroby) - výhodou je pozitivní vztah k informační technice-Manuální zručnost, vztah k technice obecně-Zodpovědnost, pečlivost, aktivní přístup k řešení problémů -Týmovou spolupráciCo můžeme nabídnout my : -Zázemí stabilní společnosti -Příjemný kolektiv zaměřený na týmovou spolupráci -Penzijní a životní připojištění -Příspěvek na dojíždění, příspěvek v případě přestěhování-Příplatky za směny a speciální ochranné pomůcky-Další zajímavé zaměstnanecké výhody (benefitní systém Cafeteria, Multisport karta, nápoje na pracovišti zdarma, společenské, sportovní a kulturní akce a další).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost