Lakýrník/ce - mokré lakování - 1 směna, pravidelná pracovní doba Rychnov nad Kněžnou
SV metal spol. s r.o.
Rychnov nad Kněžnou, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme parťáka, který doplní malý kolektiv 12 lidí na naší mokré lakovně. Tvým úkolem bude : - Mokré lakování menších sérií průmyslových dílů - stříkání ruční pistolí nejedná se o práci na lince ani u robota!- Míchání barev- Příprava dílů před lakováním - odmaštění, maskování, broušení, tmeleníPožadujeme : - Nutné vyučení v oboru lakýrník nebo praxe s mokrým lakováním- Alespoň základní orientace ve výkresové dokumentaci Nabízíme : - Práci na 1 směnu- Pravidelnou pracovní dobu 6-14 hod.

s možností přesčasů nebo napracování hodin- Týdenní pracovní dobu 37,5 hodin- Odměny- Malý kolektiv 12 lidí individuální přítup a opravdu rodinná atmosféra- Klidnou pohodovu atmosféru na pracovištiVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost