Ubytovatel/ka - ZZC Balková
Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
Plzeň-sever, Tis u Blatna
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Balková 1, 331 65, Tis u BlatnaCo byste měli splňovat : - SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou- uživatelskou práci s PC a základními uživatelskými programy- základy komunikace (AJ, RJ.

 • trestní bezúhonnost a čestnost- psychickou odolnost při práci v multikulturním prostředí se zajištěnými cizinci- flexibilitu, adaptabilitu a dynamiku- proklientský a tvořivý přístupNáplň práce : - ubytování klientů a jejich rozdělení na pokojích, zajištění výdeje, sběr a skladování ložního prádla, zabezpečení výdeje hygienických potřeb a dalšího vybavení ubytovaných klientů vč.
 • vedení agendy s touto aktivitou spojenou- sledování technického stavu zařízení+včasné zajištění odstranění závad- odpovědnost za materiální vybavení v rozsahu podepsané hmotné odpovědnosti- zpracování protokolů o škodách včetně spollupráce se škodní komisí na řešení škod- zabezpečení provozu objektů jednotlivých budovNa co se můžete těšit?

 • zajímavou, odpovědnou a smysluplnou práci ve stabilní, zavedené a neustále se rozvíjející organizaci- hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení - 40 hod.
 • týden dle rozpisu směn- odpovídající platové zařazení dle nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb., a započitatelné praxe v 7.

  platové tř.- zvláštní příplatek za neuropsychickou zátěž- osobní příplatek po zkušební době- možnost seberozvoje - rozsáhlý systém možnosti vzdělávání (vstupní úvodní školení, prohlubující a rozvojové vzdělávání)- supervize a metodická setkání- 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick / days- fond kulturních a sociálních potřeb (FKSP) - čerpání finančních prostředků na úhradu sportovních a kulturních aktivit, stravování, rehabilitačních masáží, dětských rekreačních pobytů, vzdělávacích kurzů, očkování aj.

 • finanční odměny při dosažení životního a pracovního jubilea- možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů pro člena rodinyZašlete Váš profesní životopis společně s pár motivačními řádkyVybraní uchazči / ky budou vyzváni k personálnímu pohovoru (v ZZC) a následnému psychologickému vyšetření (Psychologické pracoviště MV PRAHA)
 • Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost